KAMNA V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • TEPLOVODNÍ KRBOVÁ KAMNA

  Krbová kamna Valerie Eko se vyrábí pouze s teplovodním výměníkem.

  Tato kamna designově vychází z již mnoha let osvědčených kamen Valerie.

  Při konstrukci kamen Valerie Eko bylo však dbáno, aby tyto kamna splnila nejpřísnější evropské normy, jako jsou BImSchV-Stufe 2, 15a B-VG, Flame Verte.

  Spučástí kamen je externí přívod spalovacího vzduchu, který může být ovládán dvěma způsoby. A to buď mechanicky táhlem nebo může být ke kamnům dodána základní či plně automatická regulace spalovacího vzduchu.

  Krbová kamna Valerie Eko jsou určena jako lokální topidlo, pro vytápění bytů, chat, chalup a jiných bytových i nebytových prostor. Kamna jsou určena ke spalování dřeva, dřevěných briket. 

 • KAMNA BLIST

  Krbová kamna od Srbské firmy BLIST company se vyznačují kvalitními litinovými částmi, jako je horní část kamen, kterou lze využít pro vaření, nebo přední části kamen a dvířka. Spolu se zajímavým designem a nízkou cenou tvoří kamna BLIST skvělou volbu. Firma BLIST byla založena v roce 1992 a mimo krbová kamna se specializuje na grily, přímotopy, žebříky a jiné. Své zboží exportuje do mnoha zemí Evropské unie. Náš e-shop Vám tato kamna za skvělou cenu může nabídnout.

 • TEPLOVODNÍ KRBOVÉ VLOŽKY

  Krbobé vložky VlnaAqua dosáhly na nejpřísnější evropské normy, jako jsou BImSchV-Stufe 2, 15a B-VG,  Flamme Verte. 

  Součástí krbových vložek je chladicí smyčka a externí přívod spalovacího vzduchu, který může být ovládán dvěma způsoby. A to buď mechanickým táhlem nebo elektronickou regulací.

  Krbová vložka VlnaAqua je určena jako lokální topidlo, pro vytápění bytů, chat, chalup a jiných bytových i nebytových prostor.

  Jsou určena ke spalování dřeva, dřevěných briket.

 • TEPLOVZDUŠNÁ KAMNA

  Kamna jsou určena k vytápění obytných, rekreačních a provozních objektů. Vzhledem ke své ojedinělé konstrukci a vysoké účinnosti zajišťují téměř okažitě po zatopení vysoký výkon.

  Jako palivo je nejvhodnějsí dřevo, dřevní odpad a brikety. Pro snížení pracnosti při přípravě paliva jsou vkládací dvířka natolik rozměrná, že je možno topit neštípaným dřevem.