Kamna na pelety MCZ

Peletová kamna MCZ jsou plně automatizovaná krbová kamna, která zajišťují dokonalé vytápění vašeho domova přímo z obývacího interiéru. Jsou nejoblíbenějším produktem našich zákazníků. Jejich nabídka je opravdu pestrá co do designu i rozměrů. Kamna nemají žádné speciální požadavky na komín, jelikož spalinový ventilátor si zajistí nucený odtah. Ka...

Peletová kamna MCZ jsou plně automatizovaná krbová kamna, která zajišťují dokonalé vytápění vašeho domova přímo z obývacího interiéru. Jsou nejoblíbenějším produktem našich zákazníků. Jejich nabídka je opravdu pestrá co do designu i rozměrů. Kamna nemají žádné speciální požadavky na komín, jelikož spalinový ventilátor si zajistí nucený odtah. Kamna na pelety jsou vybavena inteligentní technologií - sondou, která analizuje složení paliva a bez nastavování sama zajišťuje dokonalé spalování a stálou účinnost 94 % při použití jakéhokoliv typu dřevěných pelet (možno topit světlými i tmavými peletami). Ovládání peletových kamen MCZ je tak jednoduché, že v případě výskytu potíží, si dokážete chybu odstranit sami, bez nutnosti volat a platit servisní středisko.


* Průměrná spotřeba paliva je cca 1 kg/hod.
* Výběr z 60 denních programů a až z 10 týdenních
* Objem násypky je průměrně 30 l, proto je palivo doplňováno max. 1x denně
* Možnost instalace GSM modulu
* Možnost ovládat kamna chytrým telefonem
* V přechodných obdobích temperuje na minimum svého výkonu (2 kW)
* Při výpadku el. energie kamna automaticky vypnou, při jejím obnovení spustí shodný program

Zobrazit

Kamna na pelety MCZ Počet produktů: 36

Podkategorie

 • AIR
 • COMFORT AIR -...

  Comfort Air jsou teplovzdušná peletová kamna, která slouží k vytápění dalších místností pomocí rozvodů teplého vzduchu. Kromě neotřelého designu, dlouhé životnosti a kvalitního zpracování Vám kamna na pelety typu Comfort Air mohou nabídnout ještě tyto výhody:

  VENTILÁTOR AŽ 8 m

  Comfort Air ® může skutečně foukat horký vzduch do ostatních místností až do maximální vzdálenosti 8 metrů se skutečnou výstupní teplotou až 80 ° C.


  SNADNÁ INSTALACE A ÚDRŽBA

  Díky použití podstatně nižších průměrů (60 mm a 100 mm), než na trhu, Comfort Air ® nabízí jednodušší vkládání kanálu do stěn a menší rozsah stavebních prací.


  VÍCE VZDUCHU, MÉNĚ HLUKU

  Ve srovnání s tradičními systémy je s ohledem na vysokou účinnost a rychlost vhánění vzduchu do místností hlučnost nízká.


  NAPROSTÁ KONTROLA NÁKLADŮ

  Comfort Air ® umožňuje přesnou kontrolu distribuce tepla mezi různými prostředími.


  comfort air

  HORKÝ, ČISTÝ A VOŇAVÝ VZDUCH

  Comfort Air® dokáže omezit uvolňování množství prachu do místností. Filtr je snadno vyjímatelný a pratelný. Dle potřeby cílení horkého vzduchu si můžete vybrat z několika variant krbových mřížek- jednosměrné, obousměrné a mnohosměrné.

  MENŠÍ SPOTŘEBA I PŘES VYSOKOU EFEKTIVITU

  Ve srovnání s tradičními systémy má systém Comfort Air ® až o 30% vyšší množství tepla, vyzářeného do prostoru a to vše s úsporou paliva díky vysoké účinnosti.

 • HYDRO - teplovodní...

  Teplovodní peletová kamna vytápí dům a zároveň vyrábí teplou vodu. Kamna na pelety typu HYDRO jsou plně automatizovaná krbová kamna s nerezovým výměníkem, která zajišťují dokonalé vytápění Vašeho domova. Dojde-li v průběhu provozu k výpadku elektrické energie,peletová kamna vypínají. Jakmile dojde k obnovení dodávky elektrického proudu, kamna se samočinně spustí a vytopí objekt na poslední nastavenou hodnotu.

  U teplovodních peletových kamen MCZpředevším oceníte jejich kvalitní zpracování, dlouhou životnost a charakteristický moderní vzhled, který upevní styl Vašeho obydlí. Na výběr

  máte z kamen o různém výkonu (11 kW, 15 kW, 21 kW...) a z různých barevných provedení.


  Teplovodní peletová kamna
 • NATURAL - peletová...

  Na rozdíl od standardních kamen na pelety s nuceným tahem, je teplo v peletových kamnech NATURAL rozptylováno přirozeným prouděním a radiací. Každý jednotlivý díl kamen řady NATURAL byl navržen tak, aby efektivně přenášel teplo do svého okolí. Okolní vzduch není peletovými kamny vysušován na rozdíl od klasických kamen. Velikou předností kamen jeabsolutně tichý provoz.

na stránku
Zobrazeno 1 – 10 z 36 položek
Zobrazeno 1 – 10 z 36 položek