Kamna na pelety RED

Kamna na pelety RED jsou plně automatizovaná krbová kamna, která zajišťují dokonalé vytápění Vašeho domova. Kamna nemají žádné speciální požadavky na komín, jelikož spalinový ventilátor si zajistí nucený odtah. Kamna na pelety jsou vybavena jednoduše ovladatelným menu, kterým si nastavíte teplotu požadovanou v místnosti a teplotu vody. V kamnech...

Kamna na pelety RED jsou plně automatizovaná krbová kamna, která zajišťují dokonalé vytápění Vašeho domova. Kamna nemají žádné speciální požadavky na komín, jelikož spalinový ventilátor si zajistí nucený odtah. Kamna na pelety jsou vybavena jednoduše ovladatelným menu, kterým si nastavíte teplotu požadovanou v místnosti a teplotu vody. V kamnech můžete používat jakýkoliv typ a velikost dřevěných pelet. Ovládání peletových kamen RED je tak jednoduché, že v případě výskytu potíží, si dokážete chybu odstranit sami, bez nutnosti volat a platit servisní středisko.


* Průměrná spotřeba paliva je 1,4 kg/hod.,
* Výběr z 16 denních programů a až z 4 týdenních programů,
* Objem násypky je až 44 l, proto je palivo doplňováno max. 1x denně,
* Možnost ovládání pomocí externího termostatu,
* V přechodných obdobích temperuje na minimum svého výkonu (4 kW).

Vysoká účinnost kamen až 96 % zajišťuje 1 kW za 0,88 Kč při ceně 4,50 Kč za 1 kg pelet. Jen pro srovnání vytápění plynem 1 kW za 1,5 Kč a vytápění elektřinou 1 kW za 2,5 Kč

Zobrazit

Kamna na pelety RED Počet produktů: 11

Podkategorie

 • AIR - Teplovzdušná
 • HYDRO - teplovodní

  Teplovodní peletová kamna vytápí dům a zároveň vyrábí teplou vodu. Kamna na pelety typu HYDRO jsou plně automatizovaná krbová kamna s nerezovým výměníkem, která zajišťují dokonalé vytápění Vašeho domova. Dojde-li v průběhu provozu k výpadku elektrické energie,peletová kamna vypínají. Jakmile dojde k obnovení dodávky elektrického proudu, kamna se samočinně spustí a vytopí objekt na poslední nastavenou hodnotu.


  U teplovodních peletových kamen MCZpředevším oceníte jejich kvalitní zpracování, dlouhou životnost a charakteristický moderní vzhled, který upevní styl Vašeho obydlí. Na výběr


  máte z kamen o různém výkonu (11 kW, 15 kW, 21 kW...) a z různých barevných provedení.


  Teplovodní peletová kamna

 • MULTI AIR

  Multi Air jsou teplovzdušná peletová kamna, která slouží k vytápění dalších místností pomocí rozvodů teplého vzduchu. Kromě neotřelého designu, dlouhé životnosti a kvalitního zpracování Vám kamna na pelety typu Multi Air mohou nabídnout ještě tyto výhody:

  VENTILÁTOR AŽ 8 m


  Multi Air ® může skutečně foukat horký vzduch do ostatních místností až do maximální vzdálenosti 8 metrů se skutečnou výstupní teplotou až 80 ° C.


  SNADNÁ INSTALACE A ÚDRŽBA


  Díky použití podstatně nižších průměrů (60 mm a 100 mm), než na trhu, Multi Air ® nabízí jednodušší vkládání kanálu do stěn a menší rozsah stavebních prací.


  VÍCE VZDUCHU, MÉNĚ HLUKU


  Ve srovnání s tradičními systémy je s ohledem na vysokou účinnost a rychlost vhánění vzduchu do místností hlučnost nízká.


  NAPROSTÁ KONTROLA NÁKLADŮ


  Multi Air ® umožňuje přesnou kontrolu distribuce tepla mezi různými prostředími.


  comfort air

  HORKÝ, ČISTÝ A VOŇAVÝ VZDUCH

  Multi Air® dokáže omezit uvolňování množství prachu do místností. Filtr je snadno vyjímatelný a pratelný. Dle potřeby cílení horkého vzduchu si můžete vybrat z několika variant krbových mřížek- jednosměrné, obousměrné a mnohosměrné.

  MENŠÍ SPOTŘEBA I PŘES VYSOKOU EFEKTIVITU

  Ve srovnání s tradičními systémy má systém Multi Air ® až o 30% vyšší množství tepla, vyzářeného do prostoru a to vše s úsporou paliva díky vysoké účinnosti.

na stránku
Zobrazeno 1 – 10 z 11 položek
Zobrazeno 1 – 10 z 11 položek