Keramická kamna Sergio Leoni

Elegance a tradice ve spojení s nejnovějšími technologiemi - to vše jsou keramická kamna Sergio Leoni. Na konci padesátých let tohoto století měl jeden mladý muž sen, sen dát svým uměleckým představám jiný rozměr, dělat věci, které jsou krásné a zároveň užitečné. Jmenoval se Sergio Leoni a právě díky němu Vám můžeme nabídnout tato keramická kamn...

Elegance a tradice ve spojení s nejnovějšími technologiemi - to vše jsou keramická kamna Sergio Leoni. Na konci padesátých let tohoto století měl jeden mladý muž sen, sen dát svým uměleckým představám jiný rozměr, dělat věci, které jsou krásné a zároveň užitečné. Jmenoval se Sergio Leoni a právě díky němu Vám můžeme nabídnout tato keramická kamna navazující na dávné tradice italské keramiky.

V dílnách tohoto italského mistra jsou každá kamna vyrobena ručně s použitím přírodních prvků a materiálů jako např. jílu, vody či ohně. Při malování keramických obkladů je vždy potřeba najít tu správnou individuální kombinaci barevných pigmentů. 

U výrobků značky Sergio Leoni však nejde jen o vzhled, ale také o funkčnost. Kombinacížáruvzdorných keramických materiálů a speciálního systému dutin, který ve spodní části kamen nasává studený vzduch, dochází k rovnoměrnému šíření tepla do okolí, které přetrvává i po vyhasnutí ohně, protože použité materiály mají schopnost akumulovat a následně vydávat teplo. 

Barevné provedení - Bílá

Mezi další přednosti těchto kamen patří snadné čištění a šetrnost k životnímu prostředí, což je současnou filozofií v tomto oboru.

Zobrazit

Keramická kamna Sergio Leoni Počet produktů: 18

na stránku
Zobrazeno 1 – 10 z 18 položek
Zobrazeno 1 – 10 z 18 položek