Krbová kamna MCZ na dřevo

Krbová kamna MCZ jsou designovým doplňkem Vašeho domova a vyrábějí se v dvouplášťovém provedení. Vnější plášť krbových kamen může být obložen keramickým obkladem nebo jej tvoří plášť z ocelového plechu opatřený odolnou žáruvzdornou barvou. Regulovatelný tepelný výkon krbových kamen MCZ se pohybuje od 3,6 kW do 13 kW dle typu a lze jej jednoduše ...

Krbová kamna MCZ jsou designovým doplňkem Vašeho domova a vyrábějí se v dvouplášťovém provedení. Vnější plášť krbových kamen může být obložen keramickým obkladem nebo jej tvoří plášť z ocelového plechu opatřený odolnou žáruvzdornou barvou. Regulovatelný tepelný výkon krbových kamen MCZ se pohybuje od 3,6 kW do 13 kW dle typu a lze jej jednoduše ovlivňovat pomocí primárního a sekundárního přívodu spalovacího vzduchu.Krbová kamna MCZ se vyznačují vysokou účinností přes 80%. Poskytují ekonomické vytápění při malé spotřebě paliva. Takto vysoké hodnoty je docíleno především způsobem terciárního spalování, který se stává běžnou součástí u všech nových modelů. V nabídce figurují i kamna s technologií OYSTER s externím přívodem vzduchu a dokonale utěsněným ohništěm, která jsou ideální zejména do nízkoenergetických či pasivních staveb. Tím je dosaženo nejen nízkých emisních hodnot, ale zejména nižší spotřeby paliva, která Vám šetří peníze. Většina kamen splňuje emisní limity „Clean technology“, která zaručuje dosažení nejpřísnějších evropských emisních limitů, které budou platné po roce 2015.

Zobrazit

Krbová kamna MCZ na dřevo Počet produktů: 11

Podkategorie

 • AIR - krbová kamna

  Krbová kamna MCZ jsou designovým doplňkem Vašeho domova. Kamna se vyrábějí v dvouplášťovém provedení. Vnější plášť kamen může být obložen keramickým obkladem nebo jej tvoří plášť z ocelového plechu opatřený odolnou žáruvzdornou barvou. Regulovatelný tepelný výkon kamen se pohybuje od 3,6 kW do 13 kW dle typu a lze jej jednoduše ovlivňovat pomocí primárního a sekundárního přívodu spalovacího vzduchu. Krbová kamna se vyznačují vysokou účinností přes 80%. Poskytují ekonomické vytápění při malé spotřebě paliva. Takto vysoké hodnoty je docíleno především způsobem terciárního spalování, který se stává běžnou součástí u všech nových modelů. V nabídce figurují i kamna s technologií OYSTER s externím přívodem vzduchu a dokonale utěsněným ohništěm, která jsou ideální zejména do nízkoenergetických či pasivních staveb. Tím je dosaženo nejen nízkých emisních hodnot, ale zejména nižší spotřeby paliva, která Vám šetří peníze. Většina kamen splňuje emisní limity „Clean technology“, která zaručuje dosažení nejpřísnějších evropských emisních limitů, které budou platné po roce 2015.

 • COMFORT AIR

  -teplovzdušná krbová kamna s rozvodem vzduchu do dalších místností

  Krbová kamna MCZ jsou designovým doplňkem Vašeho domova. Kamna se vyrábějí v dvouplášťovém provedení. Vnější plášť kamen může být obložen keramickým obkladem nebo jej tvoří plášť z ocelového plechu opatřený odolnou žáruvzdornou barvou. Regulovatelný tepelný výkon kamen se pohybuje od 3,6 kW do 13 kW dle typu a lze jej jednoduše ovlivňovat pomocí primárního a sekundárního přívodu spalovacího vzduchu. Krbová kamna se vyznačují vysokou účinností přes 80%. Poskytují ekonomické vytápění při malé spotřebě paliva. Takto vysoké hodnoty je docíleno především způsobem terciárního spalování, který se stává běžnou součástí u všech nových modelů.  V nabídce figurují i kamna s technologií OYSTER s externím přívodem vzduchu a dokonale utěsněným


  ohništěm, která jsou ideální zejména do nízkoenergetických či pasivních staveb. Tím je dosaženo nejen nízkých emisních hodnot, ale zejména nižší spotřeby paliva, která Vám šetří peníze. Většina kamen splňuje emisní limity „Clean technology“, která zaručuje dosažení nejpřísnějších evropských emisních limitů, které budou platné po roce 2015.


  comfort air

  Teplozdušná krbová kamna na dřevo s rozvodem vzduchu jsou novinkou na českém trhu a MCZ je jediná značka, která tento typ kamen vyrábí.

  Krbová kamna s rozvodem vzduchu jsou výsledkem několikaletého výzkumu v oblasti vytápění. Jsou ideální pro každého, který chce lépe využít teplo, které kamna produkují.MCZ splnilo požadavky pro kompletní vytápění .

na stránku
Zobrazeno 1 – 10 z 11 položek
Zobrazeno 1 – 10 z 11 položek