Krbové vložky MCZ teplovzdušné

Teplovzdušné krbové vložky MCZ jsou určené pro náročné zákazníky, kteří chtějí kvalitní zboží. Nominální výkon krbové vložky je v závislosti na typu až 13,5 kW. Výkon lze snadno ovládat pákou na řízení přísunu vzduchu. Pomocí terciárního spalování (zplynování) je u všech modelů dosaženo vysoké účinnosti nad 80%. U krbových vložek na pelety je úč...

Teplovzdušné krbové vložky MCZ jsou určené pro náročné zákazníky, kteří chtějí kvalitní zboží. Nominální výkon krbové vložky je v závislosti na typu až 13,5 kW. Výkon lze snadno ovládat pákou na řízení přísunu vzduchu. Pomocí terciárního spalování (zplynování) je u všech modelů dosaženo vysoké účinnosti nad 80%. U krbových vložek na pelety je účinnost ještě vyšší nad 90%V nabídce figurují krbové vložky, které mají přísun vzduchu pro hoření přímo do krbové vložky, tím snižují množství paliva, šetří peníze a jsou ideální zejména do nízkoenergetických a pasivních domů. Zároveň také splňují nejpřísnější emisní limity "Clean technology", které bude nutné dodržovat po roce 2015. Některé krbové vložky mají součástí konstrukce ventilátor, který urychluje cirkulaci vzduchu po místnosti a tím i komfort užívání.

Zobrazit

Krbové vložky MCZ teplovzdušné Počet produktů: 17

Podkategorie

 • Forma

  Krbové vložky FORMA se vyznačují moderním designem, velkým prosklením, bezroštovým spalováním a chybějící klikou.. Ohniště je chráněné vysoce pevným materiálem Alutec® a navíc je pro něj typické bílé pozadí, na kterém vynikne hořící oheň a nabídne Vám lepší požitek z pohledu do plamenů. Krbové vložky FORMA jsou dvouplášťové, a proto ideální pro teplovzdušný rozvod. Pro snažší čištění skla je možné dvířka jednoduše otevřít pod úhlem 45°C. Vysoká účinnost (až 86 %) krbových vložek FORMA zajišťuje dokonalejší spalování, využití maximálního výkonu ze dřeva a nižší spotřebu dřeva.


  * MODERNÍ A ESTETICKÉ
  * VHODNÉ PRO KAŽDÉHO - řada FORMA nabízí variantu pro všechny požadavky zákazníka,
  * JEDNODUCHÉ ČIŠTĚNÍ - pro čištění je lze otevřít pod úhlem 45°,
  * SNADNÉ PŘIKLÁDÁNÍ - výsuvná dvířka usnadňují přikládání,
  * TICHÝ PROVOZ VYSOUVÁNÍ DVÍŘEK - kuličkové vodící ložisko zajišťuje dokonale tichý provoz při vysouvání dvířek


 • Krby na pelety

  Pořízením krbu na pelety se vyvarujete NÁROČNÉ ÚDRŽBY KLASICKÉHO KRBU NA DŘEVO a nebudete zatíženi SHÁNĚNÍM, ZPRACOVÁNÍM, UKLÁDÁNÍM A SUŠENÍM DŘEVA

  Peletový krb vám poskytne stejně dobře jedinečný pocit tepla a živý oheň v obývacích prostorách a navíc díky VYSOKÉ ÚČINNOSTI SPALOVÁNÍ PELET ušetříte za provoz krbu 60 - 80% nákladů.

  Peletové krbové vložky vynikají kvalitou zpracování a vysokou účinností nad 90%. Jsou vyrobeny z oceli, mají litinový rošt a ohniště, vnitřní stěny jsou potaženy samočistící vrstvou Alutec. Součástí krbové vložky jsou ventilátory, které urychlují cirkulaci vzduchu po místnostech. Součástí je zásobník na pelety, které se doplňují pomocí nenápadného otvoru ve zdi. Nebo lze pořídit typy s vysouvacím tělem krbu.

 • Zplynovací krbové vložky

  Krbové vložky se vyznačují trojím spalováním, zplynování dřeva.. Ohniště je chráněné vysoce pevným materiálem Alutec® a navíc je pro něj typické bílé pozadí, na kterém vynikne hořící oheň a nabídne Vám lepší požitek z pohledu do plamenů. Bezroštové spalování. Krbové vložky jsou dvouplášťové, a proto ideální pro teplovzdušný rozvod. Vysoká účinnost (83 %) zplynovacích krbových vložek zajišťuje dokonalejší spalování, využití maximálního výkonu ze dřeva a nižší spotřebu dřeva.


  * krbové vložky Boxtherm lze využít na REKONSTRUKCE stávajících krbů i na stavbu NOVÉHO KRBU
  * VYSOKÁ ÚČINNOST 
  * lze využít sadu COMFORT AIR pro rozvod vzduchu

na stránku
Zobrazeno 1 – 10 z 17 položek
Zobrazeno 1 – 10 z 17 položek