Sporáky J. Corradi

Luxusní a moderní sporáky J. Corradi splňují nejvyšší nároky na kvalitu, design a funkčnost. Jsou určeny nejen pro vaření, mohou zároveň vytápět jednu i více místností.

Sporáky ve velkém stylu splní ty nejvyšší nároky lidí, pro které je vaření denní nápní a chtějí k tomu používat nejmodernější pomocníky na trhu s maximálním využití energie. Díky ...

Luxusní a moderní sporáky J. Corradi splňují nejvyšší nároky na kvalitu, design a funkčnost. Jsou určeny nejen pro vaření, mohou zároveň vytápět jednu i více místností.

Sporáky ve velkém stylu splní ty nejvyšší nároky lidí, pro které je vaření denní nápní a chtějí k tomu používat nejmodernější pomocníky na trhu s maximálním využití energie. Díky vytříbenému designu působí sporáky tradičně a mohou být v rodinách používány po generace. Jsou vyrobeny z masivní oceli, litiny, mosazi a dalších vysoce teplotně odolných materiálů.

Z široké nabídky lze zvolit různé varianty pro jednoduché a úsporné vaření pomocí energiedřeva, plynu a elektřiny.

Lze kombinovat litinové desky ohřívené topeništěm, elektrické indukční varné desky, sklokeramické varné desky, plynové plotýnky, speciální elektrické grilovací a fritovací moduly, pece na dřevo a elektrické trouby různých rozměrů

Digestoře jsou vyrobeny z nerezové oceli, dle přání ve shodné barvě jako sporáky. Jedná se o profesionální ventilátory o výkonu 800 m³/h nebo 1200 m³/h.

Součástí některých multifunkčních modelů je topeniště, kterým lze vytopit i několik místností a to teplovzdušně, nebo napojením přímo na teplovodní systém domu (radiátory, podlahové topení).

Tyto multifunkční sporáky vydrží velkou zátěž, jsou dlouhověké, vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, praktické do nejmenšího detailu.

Zobrazit

Sporáky J. Corradi V této kategorii není žádné zboží.