Venkovní krby, grily a kuchyně SUNDAY

Vítáme Vás v naší sekci venkovních krbů SUNDAY. V této části internetového obchodu bychom Vám rádi nabídli výrobky z oblasti „venkovního“ vaření značky Sunday. Chcete-li si zpestřit Váš běžný způsob bydlení posezením u otevřeného ohně, jsou pro Vás venkovní krby a grily značky Sunday nejlepší volbou. Ať už dáváte přednost grilování, rožnění nebo...

Vítáme Vás v naší sekci venkovních krbů SUNDAY. V této části internetového obchodu bychom Vám rádi nabídli výrobky z oblasti „venkovního“ vaření značky Sunday. Chcete-li si zpestřit Váš běžný způsob bydlení posezením u otevřeného ohně, jsou pro Vás venkovní krby a grily značky Sunday nejlepší volbou. Ať už dáváte přednost grilování, rožnění nebo barbecue, u nás určitě naleznete vše, co potřebujete. Nabízíme Vám zahradní pizza pece, přenosné grily, zahradní krby a venkovní kuchyně.

Zobrazit

Venkovní krby, grily a kuchyně SUNDAY Počet produktů: 18

Podkategorie

 • Pizza pece

  Kdo by neměl rád vůni čerstvě upečeného chleba, nebo pizzy. S tradiční italskou pecí můžete v kuchyni zažít velmi nevšední chvíle. Pec se stane nádherným doplňkem interiéru, který bude opakovaně přitahovat nejednoho člena rodiny, či návštěvy.

  Metody pečení v peci jsou rozděleny do dvou hlavních typů: pečení s přímým plamenem (maso, pizza) a pečení "nepřímo" ve vyhřáté peci (chléb).

  Pece jsou vyrobeny z kvalitních žáruvzdorných materiálů (keramika ALUTEC®, nerezová ocel apod.)

  V nabídce máme jak pece vtradičním designu, tak pece velmi moderního stylu, včetně mobilních. Součástí moderních pecí může být i teplovzdušný systém vytápění domu pomocí dřeva tzv. Comfort Air® 

 • Přenosné grily
 • Příslušenství
 • Zahradní krby
 • Zahradní kuchyně

  Pořádáte zahradní party a nechcete si dělat nepořádek uvnitř domu? Pak byste si měli poříditzahradní kuchyň. Kromě praktického využití, udělá z Vaší zahrady skvost a můžete tak s celou rodinou trávit při pěkném počasí více času venku. V naší nabídce naleznete zahradní kuchyně, které mají jen základní vybavení i kuchyně, které mají sporák, dřez s vodovodní baterií, gril, pracovní plochu i police na nádobí a potřeby na vaření.

  Sestavte si vlastní kuchyň

  Pokud si nevyberete z námi připravených sestav, můžete si zakoupit jednotlivé díly a sestavit sizahradní kuchyň dle Vašich představ.

na stránku
Zobrazeno 1 – 10 z 18 položek
Zobrazeno 1 – 10 z 18 položek